Kaip pirkti

Visų pirma užsiregistruokite. Tuomet mūsų internetinėje parduotuvėje susiraskite patinkančią prekę. Pasirinkite kiekį. Tada spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką Į krepšelį. Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks Prekių krepšelio atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis pasirinktomis prekėmis. Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite ekrano kairėje viršutinėje pusėje esantį Prekių krepšelio simbolį Krepšelis. Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti). Tada spauskite ant mygtuko Sekantis ir pakliūsite į Pirkėjo duomenų žingsnį. Čia reikės užpildyti reikalingus pirkėjo duomenis, be kurių negalėtume išsiųsti Jums prekių ir išrašyti sąskaitos -faktūros. Toliau ir vėl spauskite mygtuką Sekantis, kur galėsite Patvirtinti užsakymą. Patvirtinus užsakymą pateksite į Apmokėjimo žingsnį. Jei pasirinkote prekių siuntimą paštu Jums reiks atlikti mokėjimą pavedu tiesiai į mūsų nurodytą sąskaitą arba per mokėjimai.lt atsiskaitymo sistemą. Atlikus mokėjimą Jūsų nurodytu elektroniniu paštu gausite duomenis apie prekių išsiuntimą. Ir tada belieka laukti užsakytų prekių. Jei pasirinksite, kad prekes atsiimsite Vilniuje (susitarus), tada galite atsiskaityti ir pavedimu, ir grynais atsiimant prekes.


Kainos

Visos svetainėje nurodytos kainos yra galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis.

 

Pristatymo išlaidos

E-bag pristato prekes visoje Lietuvos teritorijoje už 5 lt. (už siuntą). 

 

Atsiskaitymo būdai

  • Grynais pinigais, atsiimant prekes
  • Paprastu bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą
  • Mokėjimas per mokėjimai.lt sistemą

 

Pristatymo terminai

Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas reg.paštu. Jei terminas ilgesnis - jis yra nurodytas prie prekės. Arba bendru susitarimu atsiimant prekę Vilniuje.